Senaste inläggen
Jag och barnen hostar i kapp :/ tycker dock mer synd om dom. Mina fina <3
Längtar tills vi alla är friska igen. Saknar träningen också :( inte tränat på flera dagar.
Min hals och öron dödar mig :(
Börjar även få migrän nu så frågan är om man kommer få någon sömn i natt :/ Jag är inte sjuk ofta men när jag väl blir det så är det KAOS!!
Synd inte sånt här varit som vattenkoppor, har man haft en gång så slipper man det sen !!!
Har ingen röst :( och har så satans ont i halsen. Knaprar halstabletter som aldrig förr. Hoppas jag inte behöver prata så mycket på infomötet imorrn för ingen lär fatta vad jag säger.
Fy för vilken förskylning jag och Linnea dragit på oss :( känns som att jag har taggtråd i halsen. Hoppas detta går över snabbt, vill inte ens prata så ont det gör :(
Men men vid nio ska jag iaf och fixa naglarna :) Linnea ska testa vara på förskolan nu när hon inte har vattenkoppor mer. Snart är äntligen alla borta :) dock rinner näsan men de gör det på de flesta känns det som.
Idag har vi varit på kalas :) alltid lika trevligt. Linnea lika busig och har nog pillat på allt som går haha <3 älskade unge.
Må | Ti | On | To | Fr | Lö | Sö | |||
1 |
|||||||||
2 |
3 |
4 | 5 |
6 |
7 |
8 |
|||
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
|||
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
|||
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
|||
30 |
31 |
||||||||
|